• Košík je prázdný.
Vyberte stránku

KONZULTACE, WEB A TEXTY NA MÍRU

Svůj web si nemusíte tvořit sami. Nabízím Vám své služby v oblasti webdesignu, copywritingu a nastavení e-mailových kampaní.

Máte nápad na projekt, ale nevíte, jak ho uchopit? Web vám nevydělává? Chcete zvýšit zisky, ale nevíte jak projekt rozvíjet? 
Objednejte si konzultaci projektu a nastavení dlouhodobé strategie.

WEB NA MÍRU

od 10.000 Kč

Vytvořím vám web podle vašich potřeb – vizitku vašeho podnikání, e-shop, web pro prodej online produktů a kurzů.

Vyberu pro vás vhodnou šablonu s úpravou podle vašich potřeb, nebo vytvořím web dle vašeho zadání. Umím pracovat s čímkoliv od kompetních grafických návrhů, přes barevné schéma až po možnost, že mi necháte zcela volnou ruku.

Při tvorbě webu respektuji váš názor – poradím vám, zda budou vaše nápady na webu fungovat nebo ne, ale poslední slovo máte vy.

Po dohodě vám mohu připravit i texty na web a vybrat pro vás ilustrační fotografie (nemáte-li vlastní).

V ceně služby je placená šablona pro WordPress Divi.

Potřebujete web v termínu „včera bylo pozdě“? 

Pokud web potřebujete opravdu rychle a má aktuální dodací lhůta vám nestačí, pokusím se vám vyjít vstříc. Umím pracovat rychle a čas od času mi nevadí práce pod tlakem blížícího se termínu.
Za zakázky s expresním dodáním (což může být dle rozsahu projektu pár dní nebo třeba 2 týdny) účtuji navíc 30% z ceny zakázky. Na oplátku dostanete můj čas v době, kdy obvykle nepracuji (večer, v noci či o víkendu).

VYTVOŘENÍ STRATEGIE

1.500 Kč

za hodinu

Máte nápad na projekt, kurz nebo online produkt – ale nevíte, odkud začít a jak to celé uchopit? Potřebujete váš projekt rozšířit tak, aby vydělával více?

Společně najdeme ideální způsob, jak vaše téma nejen zpeněžit a vydělat první peníze – ale hlavně jak projekt dlouhodobě udržovat a rozšiřovat.

Mohu vám poskytnout jednorázovou konzultaci, ale preferuji dlouhodobou spolupráci formou koučingu. Pomohu vám stanovit termíny a dodržet je. Vím, že řada nadějných projektů skončí ještě před dokončením prvního projektu – protože je sami nedokážete dotáhnout do konce. 

Poradím vám, co byste měli udělat sami, a co se vám vyplatí delegovat. Společně vašemu projektu postavíme pevné základy a nastavíme celý prodejní proces.

Možná si myslíte, že musíte vytvoření a prodej vašeho produktu zvládnout sami. Vytvořit web, samotný produkt, nastavit e-maily, vymyslet prodejní strategii, nastavit reklamu… Právě tento přístup se ale může stát příčinou vašeho neúspěchu. Nebo toho, že v projektu utopíte spoustu peněz za věci, které zatím nevyužíváte – ale budete je potřebovat. Soustřeďte se na to, co opravdu ovládáte – a to ostatní přenechte někomu, kdo to umí lépe (nebo rychleji).

PRODEJNÍ STRÁNKY

od 2.700 Kč

Trápíte se s texty pro prodejní stránku? Nebo vaše prodejka neprodává? 

Vytvořím vám skvěle otextovanou prodejní stránku, kterou si vaši zákazníci budou chtít dočíst do konce.

Umím vytáhnout na světlo esenci vašeho produktu a najít strunu, na kterou zabrnká v srdci vašeho klienta.

Prodejní stránky vytvářím na základě samotného produktu, vašich informací o něm – nebo mohu přetextovat a upravit strukturu vaší stávající prodejní stránky. 

MARKETINGOVÉ E-MAILY

od 590 Kč

Trápíte se s prodejními e-maily? Dlouhé minuty váháte jen nad předmětem – a vlastně nevíte, o čem psát a jak svým klientům říct, že jim chcete něco prodat?

Vaše prodejní e-maily napíšu za vás. Stačí mi říct, co prodáváte a zda máte vlastní představu, jak e-mail zaměřit. Nebo to můžete nechat na mně.

Mohu pro vás napsat jediný e-mail, nebo nastavit celé e-mailingové kampaně přímo v systému, který používáte.

Služby do 10.000 Kč se platí zálohově. Nad 10.000 formou zálohy a doplatku.

ONLINE KONZULTACE
„PROČ SI NEKOUPÍM VÁŠ PRODUKT?“

Váš web neprodává a vy nevíte proč?

Nabízím vám jednorázovou konzultaci a zhodnocení vašeho webu.
Váš web projdu, podívám se na prodejní stránky vašeho produktu a zhodnotím web z pohledu uživatelské přívětivosti. Pro vás vytvořím komentovaný videozáznam s doporučením, díky kterému dokážete opravit největší chyby a svého klienta přivést k samotnému prodeji.

Cena služby je 1.500 Kč.