• Košík je prázdný.
Vyberte stránku

Prodejní web na klíč

Chcete svůj čas věnovat tomu, co doopravdy umíte – a vytvoření webu nechat na nás?

Nechcete si prodejní stránku vytvářet sami, pročítat dokumentaci k instalacím a nastavovat jednotlivé komponenty?

Nechcete platit tisíce ročně za pronajatá řešení a připlácet, když se vám bude dařit dobře?

Potřebujete vytvořit nový web nebo přepracovat stávající?

Nechte nás postavit váš web!

Vytvoříme vaši prodejní stránku za Vás, připravenou pro prodej online a komunikaci se zákazníky.

Co vám nabízíme?

Web pro plážové podnikání za 3.500,-- (2)LowCost web/e-shop

Perfektní řešení, pokud nechcete moc utrácet – třeba proto, že teprve začínáte.

Vytvoříme pro vás na míru web nebo e-shop postavený na redakčním systému WordPress, pro který použijeme šablonu vzhledu, za kterou se neplatí.

Váš web bude umět prodávat digitální produkty, jako jsou e-booky, videa nebo jakýkoliv jiný obsah ke stažení. Připravený bude pro platby bankovním převodem, platební bránou GoPay a PayPalem.

Pokud chcete raději klasický e-shop, vytvoříme pro vás obchod připravený pro první zboží i zákazníky. I váš obchod naučíme platit převodem, kartou a přes PayPal.

K oběma variantám vám nainstalujeme software pro marketingovou automatizaci (neboli emailing) Mautic. Jeho používání je zcela zdarma. Navždy.

Do vašich nových stránek vložíme vaše připravené texty (do 10 textů) – nebo to můžete udělat vy sami. Pokud se na psaní textů na stránky necítíte, můžeme to pro vás udělat my (nebo některý z našich copywriterů).

Ještě nemáte svůj hosting a doménu? Napište nám zvolené doménové jméno a my to zařídíme (pokud vámi zvolená doména bude obsazená, domluvíme se s vámi, co dál).

Při předání od nás dostanete návod, jak svůj web používat, jak vkládat produkty a psát příspěvky na blog.

Po zaplacení objednávky od nás dostanete informační e-mail s požadovanými přístupy a několika dotazy k vašemu novému webu a jeho vzhledu.

 

Smile web/e-shop

Když chcete něco navíc…

Šablony vzhledu zdarma jsou skvělé – ale mezi placenými se dají najít hotové poklady! Pokud si za hezčí web rádi trochu připlatíte, nabízíme vám variantu Smile – umí totéž, co LowCost, ale pořídíme vám k ní placenou šablonu vzhledu, která se vám bude líbit.

Po zaplacení objednávky od nás dostanete informační e-mail s požadovanými přístupy a několika dotazy k vašemu novému webu a jeho vzhledu.

 

So Happy! web/e-shop

Potřebujete, aby váš web uměl něco speciálního? Rezervace na kurzy, konzultace nebo třeba masáž, inzertní či aukční portál, komunitní portál s termíny srazů, které zadávají sami uživatelé – nebo cokoliv jiného?

Napište nám své představy na Lucie@cleverstart.cz, zašleme Vám naši nabídku.