• Košík je prázdný.
Vyberte stránku

Párování plateb s FIO pro EDD

Plugin pro WordPress a Easy Digital Downloads, umožňující automatické párování plateb s FIO bankou.

Plugin každou hodinu kontroluje příchozí platby na zadaném účtu ve FIO, v případě, že souhlasí variabilní symbol, částka a měna platby, automaticky příslušnou objednávku nastaví jako dokončenou a odešle příslušné Downloady (prodávané soubory ke stažení).

Plugin stačí nainstalovat, aktivovat a zadat do nastavení token vygenerovaný v administraci FIO (ikona Nastavení).

Plugin plně nahrazuje rozšíření pro platbu převodem, pokud již plugin Platba bankovním převodem pro Easy Digital Downloads používáte, na webu ho deaktivujte.

Tento plugin má navíc rozšířené možnosti e-mailů. Nově vám bude plugin posílat upozornění na každou novou objednávku přes FIO převod. Zároveň je možné upravit znění e-mailu, který po stisknutí tlačítka „Koupit“ odchází zákazníkovi. Oba maily se nastavují v menu Easy Digital Downloads – Konfigurace – Záložka E-Maily. Je zde nová kategorie „E-Mailové notifikace po nákupu přes FIO“ kde můžete upravit znění mailu pro vás (admina) a pro uživatele.

Pozor! Pokud budete editovat e-mail uživateli, tak mějte na vědomí, že uživatel ještě nic nezaplatil. Neposílete mu tedy v tomto mailu jinak placené materiály!

V případě, že budete chtít vypnout notifikace pro administrátora, tak v menu Easy Digital Downloads – Konfigurace – Záložka E-Maily přejděte do „New Sale Notifications“ a zaškrtněte políčko na vypnutí notifikací pro administrátora.

700 CZK
700 CZK – Koupit